Każdy rodzaj działalności wymaga prowadzenia biura - biuro potrzebuje wyposażenia w urządzenie do drukowania i kopiowania dokumentów. Dotychczas przeciętna firma preferowała zakup urządzeń nie tylko z braku oferty wynajmu, ale także z wieloletniego przyzwyczajenia do "posiadania", spowodowanego sytuacją społeczno-polityczną. Te czasy odeszły do lamusa.
    Dziś, podobnie jak auto czy narzędzia specjalistyczne, można wypożyczać urządzenia biurowe . Nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki i komfort pracy, fachowe doradztwo i obsługa dostępna na telefon.

    Wypożyczając sprzęt, użytkownik nie martwi się o przeglądy konserwacyjne, usuwanie usterek, materiały eksploatacyjne. Wynajmowany sprzęt ma możliwości dokładnie takie, jakich wymaga użytkownik. To korzyści techniczne. A pozasprzętowe? Wynajem pozwala skupić się na dochodowej działalności firmy i angażowanie środków w prowadzony biznes.
Nie trzeba już wyszukiwać urządzeń, porównywać ofert różnych producentów, szukać źródeł finansowania kredytów, leasingów, prowadzić kłopotliwej buchalterii związanej z amortyzacją urządzenia. Sama eksploatacja jest uwolniona od myślenia.
Eksploatując maszynę pozostaje myśleć o nieoczekiwanych wydatkach związanych z przeglądem, awarią, o zamawianiu tonerów. Koszty stają się przewidywalne i przejrzyste.
 
    Oferujemy wynajem wszystkich drukarek, drukarko-kopiarek i systemów wielofunkcyjnych dostępnych w naszej firmie. W przypadku umów długotrwałych oferujemy również urządzenia fabrycznie nowe. Urządzenie wynajmujemy z pełną obsługą serwisową, dostarczamy je własnym transportem.
    Sprzęt wynajmujemy głównie na Mazowszu, ale nasze maszyny pracują również w takich miejscach jak Ełk, Białystok, Medyka, Nowy Targ, Katowice, Poznań, Gdańsk, Olsztyn, Wrocław ...
Warunki wynajmu uzależnione są od parametrów kopiarek oraz czasu użytkowania.
COMPAAN prowadzi wynajem urządzeń na atrakcyjnych warunkach, na okres od trzech miesięcy do kilku lat, w zależności od potrzeb.

zalety wynajmu:
  •     zerowe początkowe zaangażowanie kapitału własnego;
  •     eliminacja uciążliwej amortyzacji;
  •     zbudżetowany koszt pracy sprzętu;
  •     precyzyjna kontrola kosztów utrzymania urządzeń kopiarek i kopiarko-drukarek;
  •     zaliczanie płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodów;
  •     opłata obejmuje całkowite koszty związane z naprawami, konserwacjami i materiałami eksploatacyjnymi;
  •     eliminacje problemów związanych ze sprzedażą zużytego sprzętu;
  •     okres wynajmu dostosowany  do indywidualnych potrzeb;
  •     możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu;
  •     zapewnienie ciągłości pracy.
01-188 Warszawa
ul. Staszica 7/9
tel. 22 423 22 11
tel. 22 618 11 99

..: Copyright © 1997 - 2020    compaan.pl  & 7minut.pl :..